074-769-14-12

לפני אחרי, יוגה סטייל

את רעות אני מכירה כי צילמתי, מילולית, את כל החתונות של החבר׳ה שלה ושל בעלה. והיו הרבה.

בזמנו, כשדיברנו לגבי צילום החתונה שלה, היא לא הסכימה לבוא לפגישה איתי בתל אביב. ״מה פתאום להיכנס לתל אביב ,הפקקים, החנייה״. לפני שנתיים, כשהבן הבכור שלה נולד – כבר לא היתה שום בעיה. בלי להניד עפעף היא התייצבה אצלי בסטודיו בלב העיר. ועכשיו, בהריון השני – רעות כבר הגיעה אלי פעמיים, כדי שאעזור לה להגשים את הרעיון המיוחד שהיה לה : לפני ואחרי.

לרעות, מורה ליוגה במקצועה, היה רעיון מרגש לצילומים .

מה שרצתה הוא להצטלם בתנוחות יוגה מוכרות כשהיא בהריון, ושוב באותן תנוחות בדיוק – יחד עם התינוק החדש. בסשן הראשון הצטלמנו בתנוחות הרצויות. בבגד גוף, על מזרון יוגה ועם בטן של חודש שמיני היא ביצעה (ואני צילמתי) כשלושים תנוחות יוגה שונות.

אחרי הלידה היא חזרה אלי, עם תינוקת ועם לפטופ שבו היו פתוחות התמונות מההריון.

והיא שיחזרה אותן, הפעם עם שרי הקטנה (על שם סבתא).

היא השתמשה באותו מזרון, אותם בגד גוף, סידרה את השיער באותו אופן, השתמשנו באותו

משטח ואותו רקע לצילום, הכול כדי שכל ההבדל יהיה תינוקת בפנים מול תינוקת בחוץ.

בסרטון הזה שרעות ערכה אפשר לראות את זה , נקודה מול נקודה. אז תגידו אתם אם הצלחנו (:

הדבר הראשון שהורים אומרים לי זמן הצילומים הוא שהם רוצים לקחת אותי איתם הביתה. הסיבה שאני טובה בלהרגיע תינוקות, היא לא רק בגלל הנסיון שרכשתי בסטודיו אלא בעיקר בגלל שיש לי תאומים, ואצלנו בבית תמיד היה באיזשהו שלב תינוק  בוכה .

בחודש שעבר סיפרתי לכם קצת על המעבר לחיים בסביבה הכפרית. קיבלתי מלא תגובות מסוקרנות אז החלטתי להזמין אתכם לקפה בחצר הקידמית, ולהצצה על בוקר שישי עם הילדים, רגע לפני שאני יוצאת לצילומים ומשאירה את ענת לבד איתם לשבור את הראש.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן