074-769-14-12

סטודיו לצילום ניו בורן בת"א

סטודיו לצילום ניו בורן בת”א הינו מקום בו יוצרים זכרונות ומתרגשים, יותר מכך, סטודיו לצילום ניו בורן בת”א הינו מקום בו נוצרת מזכרת ייחודית ובלתי נשכחת עבור המשפחה הטרייה באמצעות צילומים אמנותיים ומיוחדים של התינוק הטרי. ניתן לראות כי בתקופה האחרונה בישראל צילומי ניו בורן הפכו למבוקשים במיוחד, והורים רבים מחפשים סטודיו לצילום ניו בורן בת”א שיהיה מקצועי, נוח ונעים. בייבי פוטו טליה הינו סטודיו לצילום ניו בורן בת”א אשר מנוהל על ידי טליה, צלמת מקצועית ואמא טרייה. בסטודיו תוכלו ליהנות מאווירה נעימה, חמימה ורגועה, נוחות מקסימלית עבורכם ועבור התינוק, וכמובן חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. בנוסף, הסטודיו הינו אידיאלי עבור כי שמחפש סטודיו לצילום ניו בורן בתל אביב, סטודיו לצילום ניובורן בחולון וכמובן סטודיו לצילום ניובורן במרכז הארץ. 

סטודיו לצילום ניו בורן בתל אביב

סטודיו לצילום ניו בורן בתל אביב הינו מקום בו הצלמת וההורים יוצרים ביחד זיכרון בלתי נשכח באמצעות צילומים מקצועיים וייחודים של התינוק החדש שהרחיב את המשפחה. מדובר על תקופה מרגשת לכל הדעות עבור ההורים הטריים וניתן לראות כי רבים בוחרים להנציח את הרגע ואת התקופה הייחודית באמצעות צילומי ניו בורן. כמו כן, צילומי ניו בורן בדרך כלל מתבצעים בשבועות הראשונים של התינוק (אך לא בשבוע הראשון, אז התינוק עדיין לא מורגל לתנאים המתקיימים מחוץ לרחם), זאת בעקבות הסיבה כי אז התינוק עדיין נמצא ברוב הזמן בתנוחות מיוחדות וקסומות ממש כפי שהיה ברחם אימו. התוצאה היא צילומים מיוחדים במיוחד, בעלי מראה מלאכי ורך. 

סטודיו לצילום ניובורן בחולון

כאשר אתם מחפשים סטודיו לצילום ניובורן בחולון הקפידו לבחור בסטודיו מקצועי, שיהיה בטיחותי, נוח, ובטמפרטורה נכונה ונעימה עבור התינוק. כאמור, צילומי ניו בורן מתקיימים בשבועות הראשונים לחייו של התינוק, ולכן חשוב במיוחד כי הנוחות תהיה ברמה הגבוהה ביותר והטמפרטורה בסטודיו תהיה חמימה. בייבי פוטו טליה הינו סטודיו מקצועי במרכז הארץ אשר מעניק להורים טריים רבים מזכרת בלתי נשכחת מתקופה מיוחדת בה הצטרפה אל המשפחה תוספת- התינוק החדש. 

סטודיו לצילום ניובורן במרכז

צילומי ניו בורן אשר מתקיימים בתוך סטודיו לצילום ניובורן במרכז מעניק להורים הטריים חוויה נעימה ובלתי נשכחת, ומספקים להם צילומים מקצועיים באיכות גבוהה. 

הדבר הראשון שהורים אומרים לי זמן הצילומים הוא שהם רוצים לקחת אותי איתם הביתה. הסיבה שאני טובה בלהרגיע תינוקות, היא לא רק בגלל הנסיון שרכשתי בסטודיו אלא בעיקר בגלל שיש לי תאומים, ואצלנו בבית תמיד היה באיזשהו שלב תינוק  בוכה .

בחודש שעבר סיפרתי לכם קצת על המעבר לחיים בסביבה הכפרית. קיבלתי מלא תגובות מסוקרנות אז החלטתי להזמין אתכם לקפה בחצר הקידמית, ולהצצה על בוקר שישי עם הילדים, רגע לפני שאני יוצאת לצילומים ומשאירה את ענת לבד איתם לשבור את הראש.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן