074-769-14-12

סטודיו לצילום ניו בורן

סטודיו לצילום ניו בורן הפך בשנים האחרונות ללא ספק למקום מבוקש בקרב הורים רבים. למעשה, בתוך סטודיו לצילום ניו בורן מתבצעים צילומים ייחודים אשר נקראים, איך לא, צילומי ניו בורן. מדובר על צילומים אומנותיים, אשר כוללים היצע רחב ומגוון של תלבושות, תפאורה, וכלים מיוחדים אשר נועדו להפוך את הצילומים לבלתי נשכחים. סטודיו לצילום ניו בורן מוכרח להיות מקום נעים ורגוע זאת מהסיבה כי הצילומים נעשים לתינוק הנולד ממש בשבועות הראשונים לחייו. התינוק משתנה מרגע לרגע, וצילומי ניו בורן למעשה מאפשרים להורים ללכוד את הרגע המיוחד בו התינוק רק נולד, ולנצור זיכרון ייחודי לכל המשפחה. בייבי פוטו טליה הינו סטודיו לצילום ניו בורן אשר מציע להורים טריים צילומי ניו בורן ייחודים, חוויה יוצאת דופן ואווירה רגועה ונעימה אשר תעטוף את האם ואת התינוק במהלך כל השהות בסטודיו. 

סטודיו לצילום ניובורן

סטודיו לצילום ניובורן מציע להורים טריים צילומים ייחודים. מדובר על מזכרת מרגשת שתלווה את התינוק ואת ההורים למשך כל חייהם. ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר הורים בישראל מחפשים סטודיו לצילום ניובורן על מנת לצלם את התינוק החדש ולהבטיח מזכרת קטנה ובלתי נשכחת עבורם, וגם עבור התינוק כאשר יגדל. כמו כן, מומלץ להקפיד לבחור סטודיו לצילומי ניו בורן מקצועי, נוח ונעים, זאת על מנת למנוע אי נוחות לאם ולתינוק. 

המלצות לצלמת ניובורן

רבים מחפשים המלצות לצלמת ניובורן בעקבות הביקוש הרב סביב הנושא בשנים האחרונות. צילומי הניו בורן התפתחו בארצות הברית, והגיע אלינו, לישראל ובגדול. מדובר על צילומים ייחודים אשר מתבצעים בשבועיים הראשונים לחייו של התינוק, זאת בעקבות העובדה כי בפרק זמן זה התינוק עדיין ישן רוב הזמן, וניתן לפסל את צורתו כך שיראה רך ומלאכי. כיום ניתן למצוא המלצות לצלמת ניובורן באינטרנט ובמדיה ללא כל בעיה ובקלות. 

סטודיו לצילומי ניו בורן

בייבי פוטו טליה הינו סטודיו לצילומי ניו בורן ייחודי ומקצועי אשר מציע להורים טריים צילומי ניו בורן בלתי נשכחים, מקצועיים ומיוחדים עבור התינוק החדש. כמו כן, חשוב לזכור כי צילומי ניו בורן חייבים להתקיים בשבועות הראשונים, על מנת להבטיח שינה עמוקה של התינוק ונוחות מקסימלית בזמן הצילום הן להורה והן לתינוק.

הדבר הראשון שהורים אומרים לי זמן הצילומים הוא שהם רוצים לקחת אותי איתם הביתה. הסיבה שאני טובה בלהרגיע תינוקות, היא לא רק בגלל הנסיון שרכשתי בסטודיו אלא בעיקר בגלל שיש לי תאומים, ואצלנו בבית תמיד היה באיזשהו שלב תינוק  בוכה .

בחודש שעבר סיפרתי לכם קצת על המעבר לחיים בסביבה הכפרית. קיבלתי מלא תגובות מסוקרנות אז החלטתי להזמין אתכם לקפה בחצר הקידמית, ולהצצה על בוקר שישי עם הילדים, רגע לפני שאני יוצאת לצילומים ומשאירה את ענת לבד איתם לשבור את הראש.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן