074-769-14-12

סטודיו לצילום תינוק

צילומי ניו בורן אשר מתבצעים בתוך סטודיו לצילום תינוק הינו רעיון אשר הגיע אלינו מארצות הברית והפך לנפוץ ומבוקש במיוחד בקרב ישראלים רבים. סטודיו לצילום תינוק נועד להעניק צילומים אומנותיים, מקצועיים, לתינוק, בשלבים שונים של חייו. כידוע, כל שלב בחייו של התינוק מתאפיין בהבעות שונות ובחווית צילום שונה, וזה כל הקסם. כמו כן, כאשר אתם מחפשים סטודיו לצילום תינוק הקפידו לבחור בסטודיו מקצועי, איכותי, אשר יבטיח חוויה נעימה ואווירה רגועה. בייבי פוטו טליה הינו סטודיו לצילום תינוק אשר מציע להורים טריים צילום פעוטות בתל אביב, אווירה ייחודית ורגועה וחוויה בלתי נשכחת. 

סטודיו לצילום תינוק בחולון

סטודיו לצילום תינוק בחולון הינו מקום ייחודי אשר נועד לספק שירותי צילום עבור הורים טריים, או יותר נכון עבור התינוק החדש שהצטרף למשפחה. מה שמאפיין צילומי ניו בורן אשר מתקיימים בתוך סטודיו לצילום תינוק בחולון הוא העובדה כי התינוק עדיין נמצא ברוב הזמן בתנוחות שינה כפי שהיה ברחם. חשוב במיוחד לבחור במקום מקצועי, ברמה הגבוהה ביותר, על מנת שתוכלו להבטיח לתינוק שלכם אווירה נעימה ורגועה, ונוחות מקסימלית. 

צילום פעוטות בתל אביב

אין ספק כי צילום פעוטות בתל אביב הפך בשנים האחרונות בארץ לשירות מבוקש במיוחד. השנה הראשונה לחייו של התינוק הינה מיוחדת במינה ולכן קל במיוחד ליצור תמונות קסומות ובלתי נשכחות. בדרך כלל צילומים אלו נעשים בשבוע השני לחייו של התינוק, אך לא יאוחר מחודש. זאת מהסיבה כי אחרי חודש התינוק בדרך כלל סובל מגזים ופחות ישנים, וכאשר הם רק בשבוע הראשון לחייהם הם עדיין רגישים מדי, ועורם אף הוא רגיש מדי. כך או אחרת, תמיד מומלץ לחכות שהתינוק יתרגל לתנאים אשר קיימים מחוץ לרחם לפחות שבוע, שבוע וחצי לפני הגעתו אל סטודיו לצילום תינוק בפתח תקווה. 

סטודיו לצילום תינוק בפתח תקווה

בייבי פוטו טליה הינו סטודיו לצילום תינוק בפתח תקווה אשר מציע להורים טריים ברחבי הארץ ובמרכז הארץ בפרט, שירותי צילום אמנותי עבור התינוק שלהם, ובכך ליצור מזכרת בלתי נשכחת הן עבורם והן עבור התינוק הטרי לשנים בהם יהיה מבוגר ויוכל לראות בדיוק כיצד נראה כתינוק. הסטודיו עשיר בכלים אמנותיים, תפאורה, ומעניק אווירה רגועה ונעימה עבור ההורים והתינוק. 

הדבר הראשון שהורים אומרים לי זמן הצילומים הוא שהם רוצים לקחת אותי איתם הביתה. הסיבה שאני טובה בלהרגיע תינוקות, היא לא רק בגלל הנסיון שרכשתי בסטודיו אלא בעיקר בגלל שיש לי תאומים, ואצלנו בבית תמיד היה באיזשהו שלב תינוק  בוכה .

בחודש שעבר סיפרתי לכם קצת על המעבר לחיים בסביבה הכפרית. קיבלתי מלא תגובות מסוקרנות אז החלטתי להזמין אתכם לקפה בחצר הקידמית, ולהצצה על בוקר שישי עם הילדים, רגע לפני שאני יוצאת לצילומים ומשאירה את ענת לבד איתם לשבור את הראש.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן