074-769-14-12

סטודיו לצילומי ניובורן בפתח תקווה

במידה ואתם מעוניינם לערוך צילומי ניו בורן ומחפשים סטודיו לצילומי ניובורן בפתח תקווה הקפידו לבחור קודם כל בסטודיו איכותי, מקצועי, מאובזר, נוח, אשר יוכל להעניק לכם את החוויה הנעימה והנוחה ביותר לאורך כל הדרך. מדובר בקרטריון חשוב במיוחד מהסיבה כי מדובר על תינוק חדש, אשר נמצא בדרך כלל בשבועות הראשונים לחייו, כך שהתנאים חייבים להיות אופטמלים, הטמפרטורה בחדר צריכה להיות נוחה ונעימה, והסטודיו עצמו נוח ברמה הגבוהה ביותר. סטודיו לצילומי ניובורן בפתח תקווה נועד להציע להורים הטריים צילומי ניו בורן ייחודים, ולהעניק להם בסוף סשן הצילום מזכרת מרגשת ובלתי נשכחת לכל החיים. כמו כן, הצלם אשר בבעלותו סטודיו לצילומי ניובורן בפתח תקווה חייב להיות מקצועי ובעל ניסיון רב עם תינוקות ועם צילום ייחודי זה. בייבי פוטו טליה הינו סטודיו לצילומי ניובורן בפתח תקווה אשר מציע לקהל הרחב מגוון שירותי צילום, בניהם צילום פעוטות בת״א, צילומי הריון, צילומי משפחה ועוד. כמו כן, הסטודיו מתאים עבור כל מי שמחפש סטודיו לצילומי ניובורן, סטודיו לצילומי ניובורן במרכז ועוד. 

סטודיו לצילומי ניובורן

סטודיו לצילומי ניובורן הפך בשנים האחרונות לאחד מן המקומות המבוקשים ביותר בקרב הורים טריים אשר שואפים לנצור את הזיכרון של התקופה המרגשת ואת התרחבות המשפחה. צילומי הניו בורן הינם צילומים ייחודים ורגישים אשר דורשים מצידו של הצלם או הצלמת את הניסיון והידע לתחום, וכמובן התמחות. מדובר על צילומים עדינים במיוחד מהסיבה כי התינוק נמצא ממש בשבועות הראשונים לחייו, כך שהוא עדיין רגיש, עדין, ובדרך כלל עדיין נמצא בתנוחת ״עובר״ כאשר הוא ישן רוב הזמן. ובכל זאת, עם ידע ומקצועיות, ניתן לקבל חוויה בלתי נשכחת. 

צילום פעוטות בת”א

צילום פעוטות בת”א מעניק להורים הטריים חוויה ייחודית, וכמובן מזכרת לכל החיים. חשוב במיוחד להקפיד על בחירת סטודיו שיהיה מקצועי, מרווח, נוח ונעים. כך תוכלו להבטיח כי לתינוק יהיה נעים ונוח, ואתם תהיו בראש שקט. 

סטודיו לצילומי ניובורן במרכז

 בייבי פוטו טליה הינו סטודיו לצילומי ניובורן במרכז אשר מתמחה בצילומי ניו בורן. הסטודיו בעל אווירה נעימה ורגועה, טמפרטורה נוחה וחמימה עבור התינוק וכמובן מגוון רחב של תפאורות ואביזרים על מנת להוציא צילומים מרגשים ובלתי נשכחים. 

הדבר הראשון שהורים אומרים לי זמן הצילומים הוא שהם רוצים לקחת אותי איתם הביתה. הסיבה שאני טובה בלהרגיע תינוקות, היא לא רק בגלל הנסיון שרכשתי בסטודיו אלא בעיקר בגלל שיש לי תאומים, ואצלנו בבית תמיד היה באיזשהו שלב תינוק  בוכה .

בחודש שעבר סיפרתי לכם קצת על המעבר לחיים בסביבה הכפרית. קיבלתי מלא תגובות מסוקרנות אז החלטתי להזמין אתכם לקפה בחצר הקידמית, ולהצצה על בוקר שישי עם הילדים, רגע לפני שאני יוצאת לצילומים ומשאירה את ענת לבד איתם לשבור את הראש.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן