074-769-14-12

סטודיו לצילומי תינוקות במרכז

אין ספק כי ההתרגשות הינה גדולה סביב התינוק החדש, הורים רבים מבקשים לנצור את הזיכרון של התינוק כפי שהוא בשבועות הראשונים לחייו. המקום לעשות זאת הוא סטודיו לצילומי תינוקות במרכז. במהלך הצילומים אשר מתקיימים בתוך סטודיו לצילומי תינוקות במרכז, התינוק למעשה נמצא בפרונט והצלמת דואגת כי נוח ונעים לו, ורק לאחר מכן מתחילה במלאכת הצילום. כמו כן, בזמן כל התהליך, ההורים כמובן נמצאים בתוך סטודיו לצילומי תינוקות במרכז, רואים ונמצאים בשליטה. בייבי פוטו טליה הינו סטודיו לצילומי תינוקות במרכז אשר מציע שירותי צילום פעוטות בראשון לציון, אווירה נעימה ורגועה וחוויה מיוחדת במינה. כמו כן, מדובר על מקום מושלם עבור כל מי שמחפש סטודיו לצילומי תינוקות בפתח תקווה, סטודיו לצילומי תינוקות ברמת גן, וסטודיו לצילומי ניו בורן באזור מרכז הארץ. 

סטודיו לצילומי תינוקות בפתח תקווה

סטודיו לצילומי תינוקות בפתח תקווה הינו מקום בו מתרגשים, יוצרים זכרונות ונוצרים אותם באמצעות תמונות יפות ומיוחדות של התינוק החדש. צילומי תינוקות מתחלקים לארבעה שלבים. הראשון, צילומי ניו בורן, אז התינוק עוד ממש נמצא בתנוחה עוברית וישן רוב הזמן. השני, שלושה חודשים, אז התינוק כבר מתחיל לזוז, להרים את ראשו ולהיות פעיל יותר, וכך התמונות יכולות להפוך למגוונות יותר. השלישי, בין חמישי לשישה חודשים, אז התינוקות כבר מחייכים, בעלי הבעת פנים ייחודית להם, מזיזים את הידיים והרגליים ועוד. והשלב האחרון, שמונה עד תשעה חודשים. אז התינוק כבר זוחל, מחזיק ומשחק עם דברים, מחייך, והופך את החוויה למדהימה וייחודית. 

צילום פעוטות בראשון לציון

צילום פעוטות בראשון לציון הפך בשנים האחרונות לשירות מבוקש במיוחד, ויש לכך מספר סיבות טובות במיוחד. ראשית, מדובר על כלי מדהים אשר מאפשר להורים ולתינוק להחזיק בזיכרון באמצעות תמונות ייחודיות. שנית, מדובר על חוויה נעימה וייחודית הן לתינוק והן להורים. 

סטודיו לצילומי תינוקות ברמת גן

בייבי פוטו טליה הינו סטודיו לצילומי תינוקות ברמת גן אשר מעניק חוויה נעימה לכל לקוח, וכמובן לתינוק שהוא הכוכב הראשי בסטודיו. כל צילומים מתקיימים ברוגע ובאווירה נעימה, ובכך מבטיחים להורים הטריים מזכרת בלתי נשכחת מתקופת כה מיוחדת בה תוספת מרגשת הצטרפה למשפחה והפכה אותה לשלמה יותר. 

הדבר הראשון שהורים אומרים לי זמן הצילומים הוא שהם רוצים לקחת אותי איתם הביתה. הסיבה שאני טובה בלהרגיע תינוקות, היא לא רק בגלל הנסיון שרכשתי בסטודיו אלא בעיקר בגלל שיש לי תאומים, ואצלנו בבית תמיד היה באיזשהו שלב תינוק  בוכה .

בחודש שעבר סיפרתי לכם קצת על המעבר לחיים בסביבה הכפרית. קיבלתי מלא תגובות מסוקרנות אז החלטתי להזמין אתכם לקפה בחצר הקידמית, ולהצצה על בוקר שישי עם הילדים, רגע לפני שאני יוצאת לצילומים ומשאירה את ענת לבד איתם לשבור את הראש.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן