074-769-14-12

פרינסס איזבלה

כשדניאל וג׳וליה נכנסו עם איזבלה לסטודיו הבאתי להם מיץ תפוזים וקפה, ושאלתי אותם אם להגביר את החימום, היה יום קר ורציתי שיהיה להם ולתינוקת נעים. מה שלא ידעתי זה שמדובר בקנדים, והחורף שלנו זאת בדיחה היסטרית בשבילם. אז לא, לא היה להם קר, ובטח איזבלה המקסימה נולדה עם אותם גנים, היה נראה שנעים לה גם כשבחוץ היה סגרירי.

קצת על המשפחה החדשה: דניאל הוא סטודנט לרפואה ,לומד באוניברסיטת תל אביב. את ג׳וליה פגש בערב התרמה לילדים בטורונטו. הם התחתנו שם ובאו יחד לארץ ללימודים של דניאל, חתיכת מרחק.

ג’וליה סיפרה שזאת הפעם ראשונה שהיא רחוקה מהמשפחה. עוד סיפרה לי שתמיד היו סביבה אחיינים ואחייניות שטיפלה בהם, ורואים את זה באיך שהיא עם התינוקת – רגועה, יודעת מה לעשות.

גם דניאל אבא מקסים, עם גישה מעולה לקטנטנה, אולי כדאי לו לשקול התמחות ברפואת ילדים.

איזבלה במיוחד אוהבת את בנטלי.

בנטלי הגיע עם ההורים מקנדה. הוא היה במשפחה לפניה, אבל הוא לא מקנא בכלל בגוזל החדש ונראה שהוא אוהב אותה מאוד – הוא התנהג קצת כמו שומר הראש שלה, ישב בשקט על הספה כל הסשן ופקח עליה עין.

בזמן תמונות המשפחה בנטלי קפץ פתאום לתוך הפריים. זה הפתיע כי שכחתי שהוא שם בכלל.

יש אמרה ישנה שאומרת שאסור לעבוד עם כלבים וילדים. ואני אומרת – ההפך, לגמרי.

הדבר הראשון שהורים אומרים לי זמן הצילומים הוא שהם רוצים לקחת אותי איתם הביתה. הסיבה שאני טובה בלהרגיע תינוקות, היא לא רק בגלל הנסיון שרכשתי בסטודיו אלא בעיקר בגלל שיש לי תאומים, ואצלנו בבית תמיד היה באיזשהו שלב תינוק  בוכה .

בחודש שעבר סיפרתי לכם קצת על המעבר לחיים בסביבה הכפרית. קיבלתי מלא תגובות מסוקרנות אז החלטתי להזמין אתכם לקפה בחצר הקידמית, ולהצצה על בוקר שישי עם הילדים, רגע לפני שאני יוצאת לצילומים ומשאירה את ענת לבד איתם לשבור את הראש.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן