074-769-14-12

צילומי היריון

כל אחת עוברת את ההיריון שלה בצורה אחרת, יש מי שעוברת הכל חלק ונראית קורנת מתמיד, יש מי שעבורה זוהי תקופה מורכבת יותר. על דבר אחת יסכימו כולן: זוהי תקופה מיוחדת, תקופה בה נשים עדות לשינויים שקורים בגוף על בסיס יומיומי ממש ולכן הרצון לתעד רגעים רבים מההיריון הוא רצון משותף לרבות. פעמים רבות גם בני הזוג הם חלק בלתי נפרד מהרצון לתעד את הדבר המופלא של החיים שמתפתחים שם בפנים. טליה אלק מבייבי פוטו טליה מציעה לך או לכם חוויה מהנה ומקסימה של תיעוד ההיריון על שלביו השונים, בין אם בסטודיו או בטבע, כמזכרת לתקופה מיוחדת.

מתנה ופרגון אמיתי לעצמך
חבילת צילומי היריון היא מתנה מקסימה שתוכלי להעניק לעצמך לכבוד התקופה המיוחדת אך גם הלא תמיד פשוטה שאת נמצאת בה. טבע ירוק ואור שמש במידה ובזווית הנכונה מעצימים את היופי הטבעי של התמונות והופכים אותן ליפהפיות ולא סטנדרטיות. גם תמונות המצולמות בסטודיו נעשות עם אפקטים ששופכים אור על התמונה ויוצרים את הייחודיות שבה. פרגני לעצמך ופנקי את עצמך בחבילת צילומי היריון בקונספט אחד או יותר שתבחרי. את רק צריכה להיות מי שאת. 

זיכרון להראות לכל המשפחה
גם אם עכשיו את רק עם העובר שצומח ומתפתח לו בפנים, בעתיד הלא כ”כ רחוק תהיי אמא לתינוק שיגדל ויתפתח לילד. אין כמו להראות לילדך תמונות שלך שצולמו כשהוא היה בבטן. לילדים קטנים זה יכול להיראות  מוזר – הם לא מבינים איך הם התאימו פעם לבטן של אמא, אך גם אם הדברים לא לגמרי מובנים הילד מוקסם מכך. אם יש ילדים נוספים, אפשר להפוך את חוויית הצילום למשפחתית ולשתף גם אותם, אז החוויה עוצמתית עוד יותר.

רוצה להנציח רגעים שלא יחזרו? לראות את עצמך באחת התקופות בהן הנשיות הופכת עוצמתית במיוחד? צילומי היריון הם בדיוק הדרך לכך. טליה מבייבי פוטו טליה, עם הרבה הקשבה למה שאת מחפשת, תיצור עבורך אלבום תמונות היריון משלל סוגים. 

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן