074-769-14-12

צילומי משפחות

החיים של רובנו הם מירוץ- עבודה, סידורים, חוגים, לימודים ואיפשהו בסוף- קצת בית ומשפחה. מדי פעם ישנם רגעים בהם אנו מבינים עד כמה משפחה היא העוגן שלנו ועד כמה חשובה המעטפת של אנשים שאוהבים אותנו באמת. נכון, אתם יוצאים מדי פעם לחופשה או טיול, אך גם שם עדיין עסוקים בעיקר בפעילויות ובאטרקציות ולא תמיד במשפחתיות ובגיבוש שלכם. טליה אלק מסטודיו בייבי פוטו טליה מציעה לכם תיעוד למשפחתיות שלכם שתוכלו לראות היכן שתבחרו, בין אם באלבום מרהיב או כתמונות על הקיר או שילוב. היא מציעה לכם יום צילומים משפחתי בדרך ובמקום שאתם תבחרו.

לראות את האירועים המיוחדים שלכם
אחד הקונספטים שתוכלו לבחור במסגרת צילומי משפחות בסטודיו בייבי פוטו טליה הוא צילום ותיעוד אירוע שחשוב לכם. יום הולדת, בת או בר מצווה, ברית ועוד- כל אלה הם לא רק אירועים משפחתיים אלא כמה שעות של יציאה מהשגרה, מהלחץ והיזכרות בדברים שחשובים באמת. עם צילומי משפחה מיוחדים מהאירוע, שתקבלו כתמונות ממוסגרות, תמונות לתליונים ועוד לא תצטרכו לחכות לאירוע הבא כדי להיזכר. הדברים החשובים נמצאים ומתועדים בכל רגע שתרצו, ולא סתם כתמונות שהורדתם למחשב אלא כתמונות אמנותיות ויפהפיות.

לתעד את הדברים הקטנים והיפים בחיים
אתם רוצים לזכור בצורה הכי יפה שאפשר את ההשתוללות על הדשא? את הבילוי בפארק או כל פעילות אחרת? רוצים לזכור את השגרה הכי יומיומית שלכם בבית? גם את הרגעים שנראים הכי פשוטים ויומיומיים אפשר לתעד בצורה אמנותית כך שהתמונות יוציאו מאותם רגעים פשוטים כביכול את היופי שבהם. תוכלו לבחור כל מקום שאתם רוצים להצטלם בו- בבית, בחוץ, בסטודיו. אפשר לשלב בין כולם.

להוסיף את האפקטים לפי העיצוב שתרצו
היום כל אחד רואה עצמו כצלם. רק כשרואים תמונות אמנותיות שנעשו על ידי צלם מקצועי מרגישים את ההבדל. אנו מציעים תמונות עם מגוון אפקטים, כולל תמונות בשחור לבן או חום לבן לפי הקונספט שתבחרו. המוטו שלנו הוא ש”היצירה שלך צריכה אמן”, שהמשפחה והקירבה בין בני המשפחה הן היצירה האמיתית, תפקידו של האמן הוא רק לחשוף אותה.

רוצים לתעד את הרגעים המשפחתיים הקסומים שלכם באופן חווייתי ומהנה? טליה מבייבי פוטו טליה תעשה זאת בשבילכם. בואו לראות את התערוכה בבית היולדות בשיבא תל השומר ובמקומות נוספים ולהתרשם!

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן