074-769-14-12

צילומי ניו-בורן

רגע הולדתו של תינוק הוא אחד הרגעים הקסומים ביותר שישנם בחיי הורים. נכון, את לא מרגישה או נראית במיטבך ברגע הלידה אך במבט (אפילו קצר) לאחור גם את תראי את הרגע הזה כרגע קסום. רגעים קסומים חשוב לתעד ולא רק בזיכרון. צילומי ניו בורן, אפילו כמה רגעים לאחר שהדבר המופלא הזה יצא לעולם, הם אחת המתנות המרגשות ביותר שתוכלי לבקש או להעניק לעצמך. 

תמונות במקום פרחים ובלונים
כשאת נמצאת לאחר לידה כל הסובבים אותך נמצאים בהתרגשות גדולה ומרעיפים מתנות. פעמים רבות אלה מתנות שאין לך באמת מה לעשות איתן כמו פרחים ובלונים. אין ספק שתמונות אמנותיות של התינוק או התינוקת הן מתנה בעלת ערך מוסף רב לעומת בלונים ופרחים שמספקים שמחה וכיף אך לטווח קצר. בקשי עוד לפני הלידה מהחברות הטובות מתנה שתשמח אותך שמחה אמיתית ותעשה לך ולכל המשפחה הרבה טוב על הלב ולטווח ארוך, בעצם לכל החיים. למתנה יש ערך מוסף גם עבור התינוק שיוכל עוד כמה שנים להציץ ולראות תמונות יפהפיות שלו כשנולד.

לחגוג במשך שנה שלמה
צילומי ניו בורן שעושה טליה אלק יכולים להיות לא רק יום צילומים אחד אלא סדרה של כמה ימי צילומים בהפרש של חודש אחד מהשני. ככה תקבלו תמונות קסומות המראות את התפתחותו של התינוק בצורה הכי יפה שיכולתם לקבל. בבייבי פוטו טליה כבר ידוע ש “היצירה שלך צריכה אמן”- את היצירה הגדולה והמדהימה ביותר, שהיא התינוק, אתם יצרתם.  סטודיו בייבי פוטו טליה מחבר אתכם לאמן שיראה, ויחשוף את עוצמת היצירה. זה בדיוק המקום ממנו פועלת טליה. בכל פריים היא רואה יצירה מחדש של יצירה יפהפיה שכבר קיימת, והתוצאות הן מרהיבות.

אתם נמצאים רגע לפני הוצאת היצירה האישית שלכם לאור? רוצים מזכרת מדהימה מתקופה ייחודית שהיא רגע לאחר הלידה עד שנה קדימה? בייבי פוטו טליה מחכה לכם. בואו לראות את תערוכת הצילומים בבית היולדות בשיבא תל השומר ובמקומות נוספים!

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן