074-769-14-12

צילומי קייק סמאש

אין יותר חמוד מלראות תינוק או פעוט שקרם שוקולד או קרם צבעוני ופירורי עוגה מרוחים לו על הפנים, הצוואר או על החולצה. כמובן שכיף במיוחד לראות את המראה בתמונה והדבר תמיד יעלה חיוך, גם אם מסתכלים על התמונה שנים אחרי שצולמה. טליה אלק מבייבי פוטו טליה מציעה צילומי קייק סמאש שובבים, כיפיים וכאלה שתמיד כיף להסתכל עליהם ובעיקר לנשום לרווחה שהם צולמו בסטודיו ולא אצלכם בסלון…

עוגה צבעונית ותמונות מטריפות
השיר הוותיק אומר ש “אין חגיגה בלי עוגה”. צילומי תינוקות ופעוטות באופן כללי, בכל אווירה שתבחרו הם חגיגה מהנה לכל המשפחה, אבל אין ספק שעוגה צבעונית בצורות מקסימות ולא שגרתיות לוקחות את החגיגה כמה צעדים טובים קדימה. זוהי חגיגה חד פעמית עבור התינוק או הילד. בינינו, איפה עוד תרשו לו לחפור עם הידיים בתוך הקרם והבצק, למרוח את הקרם בצבעי כחול, סגול, אדום ועוד על הפנים והגוף? צילומי סמאשקייק היא בדיוק ההוכחה למוטו של בייבי פוטו טליה: “היצירה שלך צריכה אמן”. התינוק או הפעוט המרוח בקרם צבעוני הוא יצירה של ממש. צריך רק אמן שיתעד אותה ויהפוך את הרגעים הקסומים למזכרת לתמיד.

סמאשקייק עם כל המשפחה
רוצים לצרף לחגיגה המשוגעת עוד אנשים שהתינוק אוהב ומכיר היטב? הפכו את הצילומים לחגיגה משפחתית, תנו גם לאחים הגדולים להצטרף לחגיגה. אז החגיגה תהיה כפולה ומכופלת והמזכרת המקסימה תהיה לא רק מהתינוק אלא מכל המשפחה. הפכו את יום ההולדת של התינוק לחגיגה נהדרת עם בייבי פוטו טליה.

שפע של אפקטים שיהפכו תמונה לאמנות
היום, בעידן האינסטגרם, כל אחד רואה את עצמו כצלם. נכון, טכנית כל אחד יכול ללחוץ על הכפתור בנייד ולצלם. אין מה להשוות בין תמונות שצולמו בסטודיו מקצועי לבין כאלה שצולמו בנייד. גם אם בקטן, על מסך הנייד, האיכות נראית טובה, כשתראו את התמונה בגדול תבחינו בהבדל משמעותי. בנוסף, צלם מקצועי יוסיף אפקטים ייחודיים שלא ניתן להוסיף בתמונה שצולמה בנייד ודבר אחרון, בינינו, יש לכם אומץ לעשות צילומי סמאשקייק לגמרי בעצמכם?
התשובה די ברורה…
רוצים להנציח רגעים מקסימים בחיי התינוק והמשפחה? לתלות על הקיר תמונות של התינוק או הפעוט מרוח בקרם (לא הגנה…) ומחייך מאוזן לאוזן? בייבי פוטו טליה​ הוא הכתובת עבורכם. תוכלו לראות את הצילומים המקסימים מהסטודיו בתערוכות צילומים כמו זו שבבית היולדות של בי”ח שיבא תל השומר.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן