074-769-14-12

צילומי תינוק

צילומי תינוק נועודו בראש ובראשונה להעניק להורים הטריים מזכרת ייחודית ונהדרת של התינוק החדש, ושל התקופה המרגשת. בנוסף, אחד היתרונות של צילומי תינוק הוא העובדה כי מדובר על חוויה נעימה וייחודית בעלת תוצאה מרשימה במיוחד. צילומי תינוק וצילומי ניו בורן בפרט הפכו פופולריים ומבוקשים בעשור האחרון בארץ, כאשר מדובר על רעיון אשר הגיע מארצות הברית. בייבי פוטו טליה הינו סטודיו מקצועי לצילום אשר מתמחה בצילומי ניו בורן, צילומי תינוק, צילומי תינוק בפתח תקווה, צילומי תינוק בחולון, צילומי תינוקות במרכז, צילומי הריון, צילומי משפחה ועוד. טליה מעניקה לכל לקוח את החוויה הנעימה והרגועה ביותר, כאשר בסטודיו אפשר ליהנות מאווירה ייחודית ושלווה, וכמובן נוחות מקסימלית. כמו כן, הטמפרטורה בסטודיו הינה נוחה עבור התינוק הטרי. 

צילומי תינוק בפתח תקווה

כאשר אתם חושבים צילומי תינוק בפתח תקווה ומחפשים סטודיו מקצועי, הקפידו לבחור בצלמת מקצועית אשר מתמחה בתחום ובסטודיו נוח, מאובזר ובטיחותי עבור היקר לכם מכל- הילד שלכם. השנה הראשונה של התינוק הינה ייחודית ומרגשת, צילומי תינוק מאפשרים לכם להנציח את הרגע הזה, ולהפוך אותו למזכרת ייחודית לאורך כל החיים, הן עבורכם והן עבור התינוק החדש. כמו כן, בדרך כלל צילומי תינוק נעשים לאחר שבוע או שבועיים מהרגע בו התינוק נולד, זאת בעקבות העובדה כי בפרק זמן זה עור התינוק רגיש במיוחד והוא עדיין לא התרגל לתנאים מחוץ לרחם. 

צילומי תינוק בחולון

צילומי תינוק בחולון הינם צילומים ייחודים אשר דורשים מצידה של הצלמת התמחות בתחום וניסיון רב. מה שמאפיין את סוג הצילום הזה הוא העובדה כי התינוק החדש עדיין נמצא בחלק גדול של הזמן בתנוחה דומה לזו שהוא היה בה בזמן שהיה ברחם אימו. בהתאם לכך, התמונות יוצאות קסומות במיוחד, והתינוק נראה ממש כמו מלאך קטן ורך. כאמור, הקפידו לבחור בסטודיו בטיחותי, נעים ונוח, על מנת להבטיח כי התינוק שלכם ירגיש בנוח, ואתם תוכלו ליהנות מראש שקט. 

צילומי תינוקות במרכז

בייבי פוטו טליה הינו סטודיו לצילום אשר נמצא במרכז הארץ ומציע לקהל הרחב צילומי תינוקות במרכז. הסטודיו מעניק אווירה שלווה ונעימה, וטליה, צלמת מקצועית, מקפידה להעביר את החוויה הנעימה והמיוחדת ביותר עבור ההורים הטריים, ולהשאיר אותם עם טעם טוב, ומזכרת בלתי נשכחת- צילומים ייחודים של היקר להם מכל. 

הדבר הראשון שהורים אומרים לי זמן הצילומים הוא שהם רוצים לקחת אותי איתם הביתה. הסיבה שאני טובה בלהרגיע תינוקות, היא לא רק בגלל הנסיון שרכשתי בסטודיו אלא בעיקר בגלל שיש לי תאומים, ואצלנו בבית תמיד היה באיזשהו שלב תינוק  בוכה .

בחודש שעבר סיפרתי לכם קצת על המעבר לחיים בסביבה הכפרית. קיבלתי מלא תגובות מסוקרנות אז החלטתי להזמין אתכם לקפה בחצר הקידמית, ולהצצה על בוקר שישי עם הילדים, רגע לפני שאני יוצאת לצילומים ומשאירה את ענת לבד איתם לשבור את הראש.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן