074-769-14-12

צילומי 3 חודשים

גם האדם האדיש והקול ביותר נמס בפני תמונתם של תינוקות, במיוחד אם זו תמונה אמנותית בה נראה התינוק ברגע מיוחד. למעשה, אין רגע אצל תינוקות שהוא לא רגע מיוחד. כל תזוזה, הבעה, מבט הם מיוחדים, צריך רק לתפוס את אותו רגע ולתעד אותו. זה בדיוק מה שעושה טליה אלק מסטודיו בייבי פוטו טליה כשהיא מצלמת את התינוק או התינוקת שלכם בסשן שכולל את צילום התינוקות בשלל צורות, והתוצאה היא מרהיבה, כי טליה מאמינה ש “היצירה שלך צריכה אמן”- את היצירה כבר יש לכם בידיים, היא כאמנית וצלמת רק חושפת ומתעדת אותה בדרך ייחודית שתהיה מזכרת קסומה לכל החיים.

לתפוס את הרגעים לפני שיחמקו
כמו שתמונה מורכבת מפיקסלים כך החיים שלנו מורכבים מהרבה מאוד רגעים, רגעים קטנים ויחודיים שאם לא מתעדים אותם הם חומקים, ולרוב קשה לשחזר אותם ולהיזכר ברגע קטן. כאן בדיוק נכנס המקום של צילומי תינוקות. צלם תינוקות מקצועי מנצל ותופס כל רגע אפשרי לאורך הסשן. לתינוקות, בניגוד לאנשים בוגרים, אי אפשר להגיד: “תסתכלו למצלמה ותחייכו”. את התינוקות תופסים ברגעים ספונטניים של מגע, מבט ומצבים שונים. בסטודיו בייבי פוטו טליה ההתמחות היא לתפוס את אותם מצבים ורגעים וגם לעזור ליצור אותם באמצעות חפצים שיהוו גירוי לתינוק. כך למשל צילומי סמאשקייק בהם רואים בתחילת הסשן את התינוק עם עוגה שלמה, ואת ההמשך אתם כבר יכולים לנחש וגם לראות בתמונות…

התינוק כחלק מהמשפחה
כמובן שצילומי תינוקות לא חייבים לכלול את התינוק בלבד. במסגרת צילומי התינוק אפשר ואף רצוי לתת חלק לאנשים שבמיוחד בחודשים הראשונים הם העולם המוכר לו, אלה כמובן ההורים וגם האחים. אפשר לתעד ולתפוס רגעים נהדרים של אינטראקציה בין התינוק לאחד האחים, משחק, מגע ועוד. לצילומי התינוק עם הקרובים לו ביותר יש ערך מוסף לכולם. כך גם האחים, שיכולים להרגיש קצת בצד עם לידת תינוק חדש, מרגישים חלק בלתי נפרד.

רוצים לתפוס את התינוק שלכם במגוון מצבים משעשעים, מרגשים ומרתקים? מחפשים מזכרת שתהיה לכולכם מתקופה נהדרת זו לכל החיים? בייבי פוטו טליה הוא הכתובת. תוכלו להתרשם מתערוכת הצילומים של הסטודיו שבבית היולדות בשיבא תל השומר ובמקומות נוספים!

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן