074-769-14-12

צלמת תינוק במרכז

הורים טריים רבים אשר מתגוררים במרכז הארץ מחפשים צלמת תינוק במרכז או צלמת תינוק בחולון, ובכלל, סטודיו לצילום ניו בורן במרכז בבעלות של צלמת תינוק מקצועית וייחודית. הסיבה לכך היא הרצון של ההורים הטריים להנציח את התקופה הנפלאה בה התינוק רק נולד, וליצור מזכרת יוצאת דופן לכל המשפחה. כמו כן, חשוב במיוחד כי צלמת תינוק במרכז תהיה בעלת ניסיון רב בתחום, מהסיבה הפשוטה כי עבודה עם תינוק דורשת מיומנות, מקצועיות, וניסיון. על צלמת תינוק במרכז לנהוג בכללי בטיחות ולהעניק הן לתינוק והן להורים את הסביבה הנוחה והנעימה ביותר לאורך כל הצילומים. בייבי פוטו טליה הינו סטודיו ייחודי לצילומי תינוקות אשר נוסד על ידי צלמת תינוק במרכז בשם טליה, אשר מחזיקה ניסיון רב והינה אמא טרייה בעצמה.  

צלמת תינוק בחולון

צלמת תינוק בחולון חייבת להיות בעלת ניסיון רב, ולהעניק סביבה נוחה, נעימה, רגועה ובטוחה הן לתינוק והן להורים הטריים. המטרה העיקרית היא ליצור חוויה בלתי נשכחת ולהעניק להורים את המזכרת הייחודית בצורה של צילומים אומנותיים ומיוחדים. חשוב במיוחד להחזיק בניסיון בעיקר בתחום התינוקות, מכיוון שמדובר על נישה ספציפית במיוחד בעולם הצילום, אשר דורשת עדינות, ביטחון וניסיון רב. 

סטודיו לצילום ניו בורן במרכז

בייבי פוטו טליה הינו סטודיו לצילום ניו בורן במרכז אשר שואף להעניק לכל הורה ותינוק חוויה נעימה וחמימה. הסטודיו עמוס בתפאורה ייחודית ומגוונת, אביזרים, כלים אמנותיים, וכמובן המקום ממוזג בטמפרטורה נוחה ונעימה עבור התינוק הטרי. טליה הינה צלמת מקצועית ואמא טריה אשר שואפת להעניק להורים טריים את המזכרת הבלתי נשכחת של צילומי התינוק החדש, אשר תלווה את המשפחה לאורך חיים שלמים. 

צלמת תינוק

כאשר אתם מחפשים סטודיו לצילומי ניו בורן או צילומי תינוק שימו לב כי מדובר על צלמת תינוק מקצועית, מנוסה, ובעלת ידע רב בתחום. כמו כן, על הצלמת להיות סבלנית, נעימה, ורגישה, ולהביא אל תוך הצילומים חום, רוגע, אינטימיות וחמימות. כך תוכלו להבטיח תוצאה איכותית, מיוחדת ובלתי נשכחת עבור כל המשפחה. כמו כן, על הסטודיו עצמו להיות נעים ונוח ברמה הגבוהה ביותר, הן עבור התינוק והן עבור ההורים המלווים, מהסיבה כי בדרך כלל מדובר על השבועות הראשונים בחייו של התינוק אשר דורשים תנאים מיוחדים.

הדבר הראשון שהורים אומרים לי זמן הצילומים הוא שהם רוצים לקחת אותי איתם הביתה. הסיבה שאני טובה בלהרגיע תינוקות, היא לא רק בגלל הנסיון שרכשתי בסטודיו אלא בעיקר בגלל שיש לי תאומים, ואצלנו בבית תמיד היה באיזשהו שלב תינוק  בוכה .

בחודש שעבר סיפרתי לכם קצת על המעבר לחיים בסביבה הכפרית. קיבלתי מלא תגובות מסוקרנות אז החלטתי להזמין אתכם לקפה בחצר הקידמית, ולהצצה על בוקר שישי עם הילדים, רגע לפני שאני יוצאת לצילומים ומשאירה את ענת לבד איתם לשבור את הראש.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן