074-769-14-12

שמונה ימים וסשן

ליבי הגיעה אלי כמעט ישר מחדר הלידה. למזלה היא נולדה מושלמת, בלי כל הקימטוטים, האדמומיות, הקילופים שמלווים הרבה פעמים ניובורן, והגיעה מוכנה לסשן שידרוש מינימום פוטושופ .

רואים שליבי היא הילדה השלישית של יוליה – האמא באה בביטחון וברוגע שאימהות לילד ראשון רק יכולות לחלום עליו. לא עשתה עניין משום דבר, הביאה אותה בסל קל אל הבית ביד, בלי עגלה, לא הצטרכה עזרה, ובכללי לא היתה קלולס כמו שאני הייתי אחרי הלידה.

היא ישבה בשקט על הספה ועבדה מהסלולר , והניקה תוך כדי לפי הביקוש, והיה ביקוש – ליבי מכורה לציצי. היא אוהבת לינוק ולא מתביישת לבקש את זה כל חמש עד עשר דקות.

מוצץ לא, הדבר האמיתי בבקשה.

ליבי היתה ערה רוב הסשן, סקרנית וערה למתרחש, רצתה לראות כל מה שקורה סביבה וכל מה שעושים לה.

תינוקות בד״כ אוהבים להיות עטופים כמה שיותר צפוף – זה מזכיר להם את הבית שרק עזבו, ונותן להם תחושת ביטחון וחום.אבל ליבי ממש לא התחברה לנסיונות שלי לעטוף אותה בבדים שונים. אין מה לעשות – הילדה אוהבת חופש. ויכולתי להבין אותה, גם הבת בת השנה שלי כזאת, וכל פעם שמלבישים לה סווצ׳רט, השכנים רוצים להזמין משטרה.

חבל שאין לי כאן להראות לכם, אבל מתמונות בסלולר ראיתי שהאחים של ליבי הם דוגמני על, אמיתי.

ביקשתי מיוליה שתבוא איתם לתמונות משפחה, אז יוליה – בואו!

הדבר הראשון שהורים אומרים לי זמן הצילומים הוא שהם רוצים לקחת אותי איתם הביתה. הסיבה שאני טובה בלהרגיע תינוקות, היא לא רק בגלל הנסיון שרכשתי בסטודיו אלא בעיקר בגלל שיש לי תאומים, ואצלנו בבית תמיד היה באיזשהו שלב תינוק  בוכה .

בחודש שעבר סיפרתי לכם קצת על המעבר לחיים בסביבה הכפרית. קיבלתי מלא תגובות מסוקרנות אז החלטתי להזמין אתכם לקפה בחצר הקידמית, ולהצצה על בוקר שישי עם הילדים, רגע לפני שאני יוצאת לצילומים ומשאירה את ענת לבד איתם לשבור את הראש.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן