074-769-14-12

התערוכות שלי במלון שיבא בייבי

מבט מקרוב 2015-2018

“זה רגע עמוק וחזק, כשאתה מסתכל על תינוק והוא מסתכל לך חזרה לתוך הנשמה. בן אדם מבוגר מוריד באיזשהו שלב את העיניים, אבל תינוק פשוט ממשיך להתבונן, הוא רואה אותך”.

SLEEP LIKE A BABY

“כשתינוק ישן, האם יכולה להירגע. אמא טריה כל כך עסוקה בלטפל בתינוק, שלפעמים קשה לה למצוא אפילו דקה ביום כדי לנוח ולטפל בעצמה. אני כך שמחה שאני יכולה לתת לאמא שמהלך הצילומים, את הרגע הזה. לנשום, לנוח, להסתכל על התינוק שלה מהצד, ופשוט להנות ממנו”.

PEACE IN COLORS, 2018

“תינוק שרק נולד מתמודד עם עולם חדש ושונה מזה שהכיר עד לפני רגע.השמיכה החמה והנעימה מתחת לגוף התינוק עוזרים מאוד לתינוק להרגיש בטוח, עוף ומוגן, כמו ברחם.”

1.

מבט מקרוב 2015-2018

“זה רגע עמוק וחזק, כשאתה מסתכל על תינוק והוא מסתכל לך חזרה לתוך הנשמה. בן אדם מבוגר מוריד באיזשהו שלב את העיניים, אבל תינוק פשוט ממשיך להתבונן, הוא רואה אותך”.

2.

Sleep like a baby

“כשתינוק ישן, האם יכולה להירגע.
אמא טריה כל כך עסוקה בלטפל בתינוק, שלפעמים קשה לה למצוא אפילו דקה ביום כדי לנוח ולטפל בעצמה. אני כך שמחה שאני יכולה לתת לאמא שמהלך הצילומים, את הרגע הזה. לנשום, לנוח, להסתכל על התינוק שלה מהצד, ופשוט להנות ממנו”.

3.

PEACE IN COLORS, 2018

“תינוק שרק נולד מתמודד עם עולם חדש ושונה מזה שהכיר עד לפני רגע.השמיכה החמה והנעימה מתחת לגוף התינוק עוזרים מאוד לתינוק להרגיש בטוח, עוף ומוגן, כמו ברחם.”

4.

Smash it

“כשהייתי תינוקת הייתי כדור קטן, וההורים שי לא הכירו לי את עולם המתוקים. ביומולדת שנתיים פיציתי על החסך הזה- טיפסתי על השולחן והכנסתי את הראש עמוק לתוך עוגת השוקולד. הייתי מאושרת. אבא שלי תפס את זה במצלמה, וזה היה סשן הסמאש קייק הראשון שלי.”.

5.

baby's best friend

“הכי הגיוני שכלב יקנא בתינוק חדש שמצטרף למשפחה. אבל בניגוד להיגיון, זה לא מה שקורה. כל כך הרבה פעמים ראיתי בסטודיו איך הכלב אוהב את התינוק מהרגעים הראשונים, איך הוא נצמד לעריסה שלו, שומר עליו. והתינוק מגיב לזה, ואוהב אותו בחזרה.”

6.

First love

“מה שהופך תמונה למרגשת, זאת לא רק התאורה, או הקומפוזיציה, זאת היכולת שלה להראות רגע אמיתי. לראות הורה עם התינוק שלו שרק נולד, זו חוויה שבשבילי היא חזקה יותר מכל חוויה אחרת. תמונה טובה מצליחה לתפוס בידיוק את זה.”

7.

Loving hands

“הדבר הכי יפה בעולם בשבילי, הוא לראות את האהבה בין הורה לתינוק שלו. כשאני מצלמת את ההורה מניח יד על התינוק, אוחז בידו, או מחזיק אותו בזרועותיו, מרגישים את האהבה שזורמת ממנו. האהבה הזאת כל כך חזקה, שאפילו לא צריך להראות בתמונה את הפנים של ההורה, מספיק לראות את היד על התינוק. את זה אני מצלמת”.

8.

This is us

“מה שמחבר בין כולנו זו אהבה לילדים שלנו, לנכדים , לאחיינים. להורה חדש אני אף פעם לא צריכה לחייך, האושר נשפך ממנו. הטוהר הזה, של תינוק שרק נולד, מוציא מאיתנו את ההכי טוב שבנו. אנחנו יותר דומים מאשר שונים.”

9.

Twin love

” בתור אמא לתאומים, מאוד טבעי לי לצלם תאומים. מה שמדהים אותי בהם הוא שאלו שני אנשים עם אופי שונה לגמרי, אבל עם חיבור כך כך חזר, כזה שיכול להיות רק למי שחלקו רחם באותו הזמן. כשאני מצלמת אותם, אני מחפשת לתפוס את הקשר הזה, ולצד זה, גם את האינדיבידואליות של כל אחד מהם.”

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן